Oddajemy w Wasze ręce nasz drugi produkt. Po koszulkach przyszedł czas na torbę. Jest eko, jest piękna i stoi za nią pewna bardzo fajna idea.

Od 13 marca 2013 w Watykanie jest taki człowiek, który sprawia nam każdego dnia wiele radości. Uwielbiamy go słuchać i staramy się (choć najczęściej nieudolnie) wprowadzać w życie rzeczy o których on mówi. Wiadomo – chodzi o Franciszka.

I teraz sprawa wygląda w ten sposób. Franciszek daje nam mnóstwo radości i mówi, żebyśmy szli z tą radością w świat i dzielili się nią z innymi ludźmi. No to właśnie to mamy zamiar zrobić. Wiadomo, że nie jest to najważniejszy sposób niesienia radości światu, ale wzbudzenie uśmiechu na czyjejś twarzy to też coś! W końcu Matka Teresa powiedziała kiedyś: „Nigdy nie poznamy całego dobra, jakie może dać zwykły uśmiech”.

No i tak powstały „TORBY UŚMIECHU”.

 

I jeszcze jedno zdjęcie:

Napis na torbie: WEŹ SIĘ UŚMIECHNIJ  i cytat z Franciszka: „Chrześcijanin nigdy nie może być smutny”.

UWAGA!!! Torby można zamawiać TYLKO do 26 września. Dlaczego? Ponieważ wyprodukujemy ich tylko tyle, ile złożycie zamówień. Nie chcemy produkować czegoś, co się nie sprzeda. Czyli inaczej mówiąc – edycja jest mocno limitowana.

Zysk ze sprzedaży zostanie przeznaczony na rozwój Projektu faceBóg i portalu DEON.pl.

Torby możesz zamówić w sklep.deon.pl .Tam znajdziecie wszystkie informacje o cenie i sposobie zamówienia.