Oddajemy w Wasze ręce nasz premierowy produkt. To świ(ę)te albo  świ(et)ne t-shirty. Jak kto woli. Przygotowane specjalnie dla Was.

 

 

T-shirty doskonale wpisują się w naszą filozofię. Chcemy głosić Dobrą Nowinę na każdy możliwy sposób. Do tej pory robiliśmy to głównie w internecie. T-shirty pozwolą nam wyjść na ulice. Kupując koszulkę, każdy z Was stanie się ambasadorem Projektu faceBóg. Gdziekolwiek będziecie.

T-shirty są fantastyczne. Bardzo dobra jakość materiału i nadruku (długo szukaliśmy firmy spełniającej wszystkie oczekiwania). Nasz oryginalny projekt i pozytywne przesłanie. Zobaczcie sami:

 Napis t-shircie: DON’T GIVE UP i cytat z kardynała Wyszyńskiego: „Choćbyś przegrał całkowicie, zbierz się, zgarnij, zacznij od nowa! Spróbuj budować na tym, co w tobie jest z Boga.”

 

Dostępne wersje:

DAMSKA BIAŁA

DAMSKA SZARA

MĘSKA BIAŁA

MĘSKA SZARA

 

UWAGA!!! Koszulki można zamawiać TYLKO do 28 czerwca. Dlaczego? Ponieważ wyprodukujemy ich tylko tyle, ile złożycie zamówień. Nie chcemy produkować koszulek, które się nie sprzedadzą. To nasz pierwszy projekt, więc trudno nam w ciemno zgadnąć jakie będzie zainteresowanie. Zamówimy je hurtowo 28 czerwca.

Cały zysk ze sprzedaży koszulek zostanie przeznaczony na rozwój Projektu faceBóg i portalu DEON.pl.

T-shirty możesz zamówić w sklep.deon.pl. Tam znajdziecie wszystkie informacje o cenie, rozmiarach i sposobie zamówienia.